Прочетен: 4219 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 30.03 11:49

Мнозина ме питат: Какво мислиш за войната в Близкия Изток, защо Израел § САЩ нападнаха Иран?
Според мен войната, която САЩ $ Израел подеха срещу Иран е всъщност последица от една друга, по-дълбока война в Дълбоката държава. Това е войната на САЩ под ръководството на Тръмп срещу техния все още колониален владетел и управител Англия.
От създаването си досега САЩ остават английска колония. И затова се появи движението МАГА на американските патриоти срещу господството на Английската корона върху Щатите.
Една от целите на нападението срещу Иран бе именно лишаването на Англия и подвластния й ЕС от лесно достъпно гориво. Защото като островна държава, Англия е лишена от собствени ресурси.
Но за сметка на това винаги е била и остава пиратската държава, която ограбва чуждите ресурси. Днес тя отново пиратства в международни води, като ограбва руските петролни танкери.
Затова е разбираема и основната лелеяна мечта на Англия да завладее обширната руска земя, дарена с природни богатства. За целта тя запали всички възможни войни в историята на човечеството, всички те умело дирижирани от Англия срещу Русия.
САЩ, от своя страна, в лицето на американските патриоти, мечтаят да се освободят от английското господство във вътрешната и външната политика на САЩ. Целта им е да отслабят Англия основно.
Но тъй като ЕС е васал на Англия в лицето на своето ръководство, ударите на САЩ са насочени и срещу ЕС.
Тази война е подмолна, като и от двете страни участва еврейският капитал.
Една част от евреите в лицето на Нетаняху не са съгласни с английския план за заличаване на Израел и принуждаването на израелското население да се пресели насилствено в България, Румъния и Украйна, където да се основе Новия Израел. Да напомня, че с принудително изселване бе създаден и сегашния Израел.
Това са така наречените Израелски патриоти, които бранят земята си. И дори нещо повече - искат да създадат Велик Израел, като заграбят съседните арабски държави, та дори и персите в Иран.
Нека не забравяме, че евреите смятат Иран / Персия за своя историческа родина.
Ето защо и Нетаняху и Тръмп се съюзиха във войната срещу Иран. Тръмп заради отслабването на енергийния приток към Англия и ЕС, а също и към Китай; а Нетаняху заради каузата Близкоизточен велик Израел.
Правителството на Нетаняху знае много добре, че Англия планира друг Израел - Украино - Български Израел, който постепенно да отслаби и превземе отвътре и Русия. Евреите и техният капитал винаги са били удобната маша за английските имперски амбиции да подстрекават във войни държавите, като превземат отвътре техните правителства с помощта на банковото владичество.
Тръмп има за своя основна цел запазването на целостта и независимостта на САЩ от Английското колониално владичество, наложено и подкрепяно от Федералния резерв на САЩ и Лондонското банково сити.
В тази ситуация разбирам сдържаността на Путин. Основният вечен враг на Русия е Англия. И нейните агенти по света, каквито се явяват и бюрократите, окупирали властта в ЕС. Знаете кои са агентите на Англия у нас - така наречените "борещи корупцията", а всъщност неистово домогвайки се до властта, за да превърнат България от независима страна със собствена история, име, език, население, във федерация на ЕС, разбирай на Англия, като Българските граници и собствена национална същност да бъдат заличени.
Едно от исканията на Асен Василев от ППДБ е именно това: България да се превърне във федерация на ЕС - без собствен народ, без собствен бизнес, без собствена валута, в народ без народност!
Чудя се какъв беше този зор, та премиерът ни побърза да заприпка на правителствено посещение в Украйна!?
Още не дошъл на власт, а и скоро отиващ си от власт, този чужд слуга побърза да отиде и прегърне Зеленски.
Този Зеленски, който дори и ЕС спря да финансира, поради загубите му на фронта и голямото му крадене на чуждите помощи.
Че и почти цялото си правителство заведе ПП-то.
Какво толкова важно ще обсъждат?
Явно бързат да въвлекат България в украинската война. Избиха украинските мъже, сега е ред на Българските.
За да освободят земите и на България от хора, както обезлюдиха Украйна.
Междувременно над 150000 еврейски семейства се заселиха в Украйна, дори по време на войната. В суматохата използваха тихо да окупират чуждата земя. И още продължават.
Сега новото служебно правителство на страната ни планира заедно със Зеленски окончателното довършване на Българския народ във война срещу Русия.
И няма нужда да ви казвам вече колко много еврейски семейства си построиха тук жилищни комплекси, завладяха водите ни, земите ни, бизнесите ни. Тихо и подмолно, както само те го могат.
Този план е отдавнашен и зад него стои Англия и Лондонското сити - наш вечен враг. Основаването на Европейски Израел въху земите на Украйна, Румъния и България. И постепенното разширяване на този Израел към европейска Русия до Урал. Европейският Израел ще е прокси на Англия и ще я захранва със суровини. Тъй като за Острова недостигът на суровини е вечен проблем.
В много публикации досега ви говоря, че ППДБ е слуга на Англия и бърза да осъществи нейния план за разцепление на България на независими региони и превръщането на страната ни в европейска федерация без собствена националност, история и език. Това беше открито заявено и от Асен Василев. А неговият служебен премиер бърза да засвидетелства единство с евреина Зеленски.
Натовският генерал не остава по-назад - той доведе и легитимира незаконно ППДБ на власт, поддържа ги и сега.
С две думи - НАТО и Англия се готвят да подарят България на Украйна и бъдещия Израел. Но без Българите в страната, те са излишни за големите планове.
Както бяха излишни и по време на турското робство, насила настанено в страната ни, за да коли и беси Българите.
Няма да крия, огромна опасност е надвиснала над народа ни Български!
- https://www.youtube.com/watch?v=KHAmvNZaZzA&t=31s
- https://aliya.blog.bg/politika/2026/03/23/masonski-igri-v-bylgariia.1981524
- https://aliya.blog.bg/novini/2026/03/18/v-hod-e-plan-za-razpokysvane-na-bylgariia.1981023
Алия Ошо
Тагове:
Май е време някой да бъде запрян
© Простотии български II
